G Noktası Nasıl Bulunur?

G noktası, kadınların orgazm deneyiminde oldukça önemlidir. G noktasını bulmak ve uyarmak, daha etkili orgazm olmayı sağlar.

G noktası, idrar kanalına çok yakın bir yerde, vajinanın ön duvarında bulunur. G noktasını bulmak kolay değildir çünkü G noktası içine gömülü bir yapıdadır.

G noktası, idrar yollarını uyardığı için, idrar yapma ihtiyacı hissedilmesine neden olabilir. Bu nedenle, G noktasını bulmak için klozete oturarak bulmak efektif bir yöntemdir. Hem idrar kaçırma endişesi taşımamayı hem de G noktasının kolayca bulunmasını sağlar.

G Noktasını Nasıl Bulurum?

Kadınların kendi G noktasını bulması, partnerinin bulmasından daha kolaydır. G noktasının nerede olduğunu bilen kadın, partnerini orgazm olmak için yönlendirebilir. Ancak partnerin G noktasının nerede olduğunu keşfetmesi çoğu zaman çok zordur.

G noktasını bulmak için baş parmağınızı pubis kemiğinin üzerine getirin ve işaret parmağınızı vajinanın birkaç santimetre içerisine sokun. Vajinanın ön kısmına doğru, dar bir açıyla parmağınızı dolaştırın. Bu hareketi yaparken nazik ve sabırlı davranmaya dikkat edin. Eğer dokunduğunuz noktada, idrar yapma istedi oluşturan bir hisle karşılaşırsanız, bu noktaya odaklanmaya devam edin. Parmağınızı yukarı doğru bastırarak, kesik hareketlerle devam ettiğinizde, G noktasını uyarmış olursunuz.

G Noktası ile Orgazm Olma

Bilindiği gibi, kadınlar farklı şekillerde orgazm olabilir. G noktası yoluyla gerçekleşen orgazm, genellikle daha keskin bir his yaşatır. G noktası ile boşalma yaşandığında, vajinadan genellikle beyaz renkli yarı saydam bir sıvı gelir. Kadınlar, her orgazmda boşalma yaşayamamakla birlikte, G noktası yoluyla gerçekleşen orgazmda, genellikle boşalma yaşanır.

G noktası ile orgazm yaşayabilmek için, kadınların kendi bedenlerini keşfetmesi önemlidir. G noktasının nerede olduğunu en iyi kadın bulabileceğinden, kadınların kendi G noktalarını bulması orgazm açısından belirleyici olabilir. Cinsel ilişki sırasında ise partneri yönlendirerek, G noktasının uyarılması ve G noktası kökenli orgazmın yaşanması sağlanabilir.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

SPONSOR REKLAMLAR
Yorumlar

    Kimler Neler Demiş?

    İlk Yorum Hakkı Senin!

    Bildir
    avatar
    wpDiscuz
Facebook'ta Beğen