4Moms mamaRoo

4Moms mamaRoo Otomatik Sallanan Beşik. Ürün incelemesi eklenecektir.

4Moms mamaRoo Otomatik Sallanan Beşiği n11.com sitesinden satın aldık. Alırken biraz tereddüt ettik fakat kullandıktan sonra bu tereddütün yersiz olduğunu söyleyebilirim.

Ürün Özellikleri

5 farklı zil sesi seçeneği
Kendi mp3 çalarınızı bağlama olanağı
Tepesinde sallanan 3 farklı oyuncak
9 kg’a kadar bebeklerinizde kullanma imkanı
4 farklı sallama şekli
4 farklı hız ayarı

Ürün Yorumları

Öncelikle ürünün sallanma şekli olarak çok ideal olduğunu söyleyebilirim. Klasik beşikler gibi direk sağdan sola değilde anne kucağında gibi sağdan sola giderken yükselip alçalıyor. Bu yükselip alçalmanın da farklı versiyonları var.

Sallanmanın dışında zil sesi seçeneği çok güzel düşünülmüş. İster mevcut 5 farklı zil sesini seçebiliyor, isterseniz de mp3 çalarınızı bağlayarak istediğiniz müzikleri dinletebiliyorsunuz. Biz zil sesi olarak bebeğimize Mozart’ın senfonilerinden dinletiyoruz. Mozartın müzikleri bebeğimizi çok güzel sakinleştiriyor.

Bebeğimiz ağlamaya başladığında mamaroo beşiğine koyuyoruz ve çalıştırıyoruz. 1 dakika geçmeden susuyor ve 5 dakika içerisinde uyuyor. Fakat size beşik konusunda bir uyarı yapmak istiyorum. Bebeğiniz ağlamıyorken kesinlikle sallandırmayın. Çünkü bir süre sonra beşiğin sallanmasına alıştığında fayda vermeyebilir. Bir diğer husus da beşiğin tam olarak bir yatağın vazifesini görmemesi ve uzun süre bu beşikte yatan bebeklerin kemik gelişiminin olumsuz bir şekilde etkilebileceğidir. Çünkü bebeğiniz beşikte normal bir beşikteki gibi dümdüz değilde, anne kucağındaymış gibi biraz kavisli durmaktadır. Geceleri bebeğinizi kendi beşiğinde uyutmakta fayda var.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

SPONSOR REKLAMLAR
Yorumlar

  Kimler Neler Demiş?

  1 Yorum - "4Moms mamaRoo"

  Bildir
  avatar
  Sıralama:   En Yeniler | Eskiler | Beğenilenler
  şenay acar
  Ziyaretçi

  Benim bebeğim kolik hastası. Geceleri sürekli ağlıyor. Üründen sipariş verdim kullanmaya başlayınca yorumlarımı yazacağım

  wpDiscuz
Facebook'ta Beğen